kandydatów

Etat Pracownik do rozliczania transportu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8224038, z dnia 2023-05-04

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy firmą transportową z siedzibą w Warszawie. W branży transportowej działamy od 2003 roku, zajmując się transportem kruszyw, cementu oraz betonu. Współpracujemy z największymi producentami cementu oraz betonu w Polsce. Świadczymy także usługi wynajmu pomp do betonu oraz ładowarek kołowych do załadunków kruszyw. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodową, doświadczonym zespołem kierowców oraz operatorów maszyn budowlanych.

Pracownik do rozliczania transportu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • terminowe wprowadzanie danych z dokumentów przewozowych
  • monitorowanie poprawności danych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w dokumentach
  • pozyskiwanie brakujących dokumentów
  • terminowe i precyzyjne sporządzanie wymaganych raportów

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • dokładność i zaangażowanie podczas powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania w pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pełne przeszkolenie
  • pracę od poniedziałku do piątku