kandydatów

Etat Pracownik ds. Administracji - recepcja

Firma: Caritas Polska miejsce pracy: Warszawa

Caritas Polska jest największą organizacją społeczno-charytatywną działającą z ramienia Konferencji Episkopatu Polski, która niesie profesjonalną wielowymiarową pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Obecnie realizujemy wiele projektów humanitarnych, w tym zagranicznych.

Obecnie, poszukujemy osoby, która z chęcią przygotuje różnego rodzaju analizy, raporty, zestawienia i oprócz codziennych zadań, aktywnie wesprze organizację przy audytach.

społeczne w obszarze wolontariatu, ekologii integralnej, pomocy humanitarnej i rozwojowej; działania formacyjne, programy pomocy zagranicznej (doraźnej i rozwojowej).

Pracownik ds. Administracji - recepcja
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa recepcji;
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi gości;
  • Rezerwacja sal konferencyjnych;
  • Tworzenie profesjonalnego wizerunku organizacji;
  • Współpraca z dostawcami m.in. artykułów biurowych i spożywczych;
  • Koordynacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • Wsparcie w organizacji spotkań/szkoleń w Centrum Uchodźców i Imigrantów;
  • Wsparcie innych działów w firmie w czynnościach administracyjnych;
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy zawodowej na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2);
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Świadomość związana z zasadami profesjonalnej obsługi gości;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, sumienność, punktualność;
  • Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista;
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • pracę w dogodnej lokalizacji;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;