kandydatów

Etat Kierowca do wypożyczalni samochodów

Firma: Autocash Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8224704, z dnia 2023-05-04

www.autocash24.pl

Wypożyczalnia samochodów zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca do wypożyczalni samochodów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klienta w wypożyczalni samochodów,
  • Praca mobilna na terenie Warszawy i okolic (możliwe wyjazdy na terenie całej Polski) - podstawianie aut pod wskazany adres, m.in. do hoteli, na lotnisko,
  • Koordynowanie działań związanych z wypożyczaniem aut dla gości zagranicznych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość topografii miasta Warszawy,
  • Pełna dyspozycyjność,
  • Preferowane miejsce zamieszkania - Warszawa.

Oferujemy

  • Dodatkowa praca od czerwca do września w wypożyczalni samochodów.