kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia technicznego

Firma: Elavon miejsce pracy: Warszawa

Elavon oferuje jedne z najbardziej bezpiecznych i kompleksowych usług procesowania płatności bezgotówkowych. Jesteśmy międzynarodową instytucją finansową o globalnym zasięgu, w całości należącą do amerykańskiego US Banku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zwiększamy zatrudnienie!

Zespół Integrated Partnership Production Support jest grupą energicznych I silnie zmotywowanych osób dbających o poprawne działanie rozwiązań płatniczych oferowanych partnerom i klientom. Każdy z nas ma swoje zadania, ale cenimy pracę zespołową, ufamy sobie i wspieramy się nawzajem. Staramy się myśleć nieszablonowo i kreatywnie, kiedy szukamy rozwiązania problemu. Wyznajemy zasadę „mindset over skillset” co sprawia, że ciągle się rozwijamy niezależnie od posiadanych umiejętności. Obszary w jakich się poruszamy dotyczą technologii przetwarzania płatności bezgotówkowych, wymiany danych, podstaw działania sieci, szczegółów konfiguracji klienta, działania API oraz raportowania.
Specjalista ds. wsparcia technicznego
Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z partnerami oraz wewnętrznymi zespołami;
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych (procesowanie transakcji, onboarding klientów);
  • Zdobywanie oraz dzielenie się wiedzą;
  • Szukanie możliwości eliminacji powtarzających się problemów;
Wymagane umiejętności:
  • Język angielski w stopniu zaawansowanym;
  • Obycie z MS Excel, w tym: formuły, PIVOT;
  • Umiejętność gromadzenia danych z różnych źródeł i wyciągania wniosków;
  • Obycie z liczbami;
  • Chęć ciągłego poszerzania swoich umiejętności.
Mile widziane umiejętności:
  • Znajomość zagadnień płatności bezgotówkowych (terminale płatnicze, płatności kartą, płatności internetowe, aplikacje płatnicze);
  • Analiza trendów;
  • Znajomość PL-SQL;
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną;
  • Doświadczenie w kontaktach z firmami zewnętrznymi.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę, stanowisko w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Hybrydowy model pracy;
  • Doskonały pakiet benefitów obejmujący kompleksową opiekę medyczną, stomatologiczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport i zajęcia językowe;
  • Międzynarodowe środowisko i wysokie standardy pracy;
  • Profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju ścieżki kariery w strukturach organizacyjnych, wsparcie w planowaniu kariery;
  • Praca w dynamicznym zespole o wspierającej kulturze integracyjnej i silnych wartościach;
  • Interakcje z pracownikami i managerami z całej Europy;
  • Przyjazna atmosfera i komfortowe środowisko pracy.