kandydatów

Etat Specjalista ds. analizy projektów inwestycyjnych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. analizy projektów inwestycyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/05226
OBOWIĄZKI:

analiza projektów inwestycyjnych klientów pod kątem ich zaawansowania technologicznego; przygotowywanie materiałów dla Komitetu Inwestycyjnego; przygotowywanie wycen i ewaluacji potencjalnych celów inwestycyjnych dla klientów; wsparcie w określaniu tez inwestycyjnych, sposobów monetyzacji celu inwestycyjnego (w przypadkach sprzedaży w przyszłości); wspieranie Celów Inwestycyjnych klientów oraz ich przedstawicieli w osiąganiu ich celów biznesowych w takim zakresie, w jakim jest to zgodne z interesem spółki; przygotowywanie analiz rynkowych; przygotowywanie i wykonywanie czynności na danych związanych z działalnością spółki; wspieranie działalności administracyjnej, marketingowej oraz innej związanej z aktywami funduszu, którym zarządzać będzie ffVC

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali analitycy finansowi
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

brak wykształcenia lub niepełne podstawowe; umiejętność obsługi komputera Word, Excel, Power Point

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 127,97 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy