kandydatów

Etat Kierownik OnkoCWBK

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8232999, z dnia 2023-05-08

Instytut Hematologii i Transfuzjologii ogłasza konkurs na stanowisko:

Kierownik OnkoCWBK

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesu zawierania umów na badania kliniczne w zakresie oceny merytorycznej, prawnej, technicznej i finansowej oraz negocjowanie warunków zawieranych umów
  • Prowadzenie bieżącej analizy wskaźników efektywności OnkoCWBK- IHiT w celu realizacji założonych planów rozwoju
  • Przygotowywanie planów i sprawozdań merytorycznych z działalności badawczej OnkoCWBK
  • Zarządzanie procesem prowadzenia badań klinicznych w Instytucie
  • Współpraca z kierownikami komórek organizacyjnych, zespołami badawczymi, głównymi badaczami, Komisją Bioetyczną przy Instytucie, Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, sponsorami badań klinicznych oraz organizacji monitorującymi w zakresie badań klinicznych
  • Nadzór nad dokumentacją (certyfikaty sprzętowe, CV zespołów badawczych, dokumenty Ośrodka) umożliwiający podpisywanie umów na badania kliniczne oraz rozpoczęcia badań
  • Koordynacja działań zespołów badawczych prowadzących badania kliniczne w zakresie organizacyjnym, w szczególności kontaktów z przedstawicielami sponsorów badań klinicznych komercyjnych i przedstawicielami podmiotów finansujących badania niekomercyjne
  • Współpraca z Agencją Badań Medycznych w zakresie składania nowych projektów niekomercyjnych badań klinicznych
  • Promowanie OnkoCWBK- IHiT w Polsce i za granicą, współpraca z firmami CRO i sponsorami badań klinicznych w aktywnym pozyskiwaniu badań klinicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania/monitorowania badań klinicznych lub co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu badaniami klinicznymi lub prowadzeniu badań jako koordynator badań klinicznych lub monitor
  • Co najmniej 2 –letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w nowo powstającym zespole
  • Niezbędne do pracy szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

  • Cv oraz list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
  • Kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia, w tym opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu
  • Oświadczenie o niekaralności
  • Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadaniu pełni praw publicznych
  • Kopie dokumentu poświadczającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenia o posiadaniu obywatelstwa polskiego