kandydatów

Etat Prawnik

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Pruszków

Firma działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części samochodowych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Prawnik
Miejsce pracy: Pruszków
OBOWIĄZKI:
  • Obsługa prawna stosunków umownych z kontrahentami na etapie zawierania, zmiany i rozwiązywania umów, w tym umów z kontrahentami zagranicznymi;
  • Obsługa prawna stosunków pracy z personelem firmy;
  • Przygotowanie dokumentów celem uzyskania wszelkiego rodzaju zezwoleń;
  • Prowadzenie prac związanych z dochodzeniem roszczeń w firmie: sporządzanie reklamacji i pozwów;
  • Reprezentowanie i obrona interesów firmy przed organami ścigania, organami nadzoru, agencjami rządowymi i organizacjami.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe (uczelnie w Polsce);
  • Doświadczenie zawodowe od 2 lat (możemy rozważyć studenta);
  • Znajomość polskiego prawa cywilnego i administracyjnego,; podstawowych dyrektyw UE;
  • Znajomość języka rosyjskiego i języka polskiego B1;
  • Znajomość sposobów prowadzenia zagranicznej działalności gospodarczej;
  • Znajomość procedur sprzedaży detalicznej;
  • Znajomość przepisów prawa pracy;
  • Znajomość zasad komunikacji biznesowej;
  • Znajomość zasad ortografii, interpunkcji i stylistyki języka rosyjskiego;
  • MS Office (biegłość - doskonała), Internet (biegłość - doskonała), umiejętność pracy w ramach prawnych RP.
OFERUJEMY:
  • Ciekawa praca w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • Oficjalne zatrudnienie i terminowe płace;
  • Dodatkowy pakiet socjalny;
  • Parking dla pracowników, program rekomendacji pracowników, paczki świąteczne, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, brak dress code’u, spotkania integracyjne, kawa / herbata, prywatna opieka medycznа;
  • Wysoki poziom automatyzacji wszystkich procesów;
  • Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Biuro pod adresem: PANATTONI PARK PRUSZKÓW IV, Pruszków ul. Południowy zachód. Józefa 1;
  • Dostawa transportem korporacyjnym na trasie: Pruszków WKD do biura i z powrotem.