Etat Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Działań Delegowanych

Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa miejsce pracy: Warszawa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Działań Delegowanych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DDD/73/23

Stanowisko pracy ds. systemów informatycznych

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:
  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie
Główne obowiązki:
  • koordynacja i przygotowywanie założeń, testowaniem i doskonaleniem systemów informatycznych, związanych z obsługą działań będących w kompetencjach departamentu;
  • analiza potrzeb w zakresie wymaganych funkcjonalności i przygotowaniem zgłoszeń wymagań w ich zakresie;
  • koordynacja i udział w weryfikacji rekomendacji dla poszczególnych modułów i funkcjonalności przedstawionych przez wykonawców;
  • koordynacja i udział w spotkaniach analitycznych z wykonawcami aplikacji;
  • koordynacja i udział w weryfikacji dokumentacji analitycznej sporządzonej dla poszczególnych modułów i funkcjonalności aplikacji;
  • koordynacja i udział w testach odbiorowych poszczególnych modułów i funkcjonalności aplikacji;
  • udział w tworzeniu i utrzymaniu aplikacji na potrzeby Departamentu Działań Delegowanych;
  • identyfikacja problemów związanych z obsługą aplikacji i systemów oraz przygotowywaniem propozycji zmian ich funkcjonalności i parametrów dla działań będących w kompetencjach departamentu;
  • wsparcie podmiotów wdrażających działania delegowane i wydziałów departamentu w zakresie korzystania z aplikacji i innych dokumentów powiązanych z aplikacją;
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych i przeprowadzaniem szkoleń dla pracowników departamentu oraz podmiotów wdrażających z zakresu wsparcia informatycznego.

 Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej roczny udokumentowany staż pracy;
  • doświadczenie w przygotowywaniu założeń, testowaniu i doskonaleniu systemów informatycznych;
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji analitycznej sporządzonej dla poszczególnych modułów i funkcjonalności aplikacji;
  • znajomość MS Excel, Word w stopniu zaawansowanym;
  • znajomość zadań realizowanych przez Departament Działań Delegowanych.

Wymagania pożądane:

Znajomość:

  • Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/2115 z dnia 2 grudnia 2021 r. ustanawiające przepisy dotyczące wsparcia planów strategicznych sporządzanych przez państwa członkowskie w ramach wspólnej polityki rolnej (planów strategicznych WPR) i finansowanych z Europejskiego Funduszu Rolniczego Gwarancji (EFRG) i z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW) oraz uchylające rozporządzenia (UE) nr 1305/2013 i (UE) nr 1307/2013
  • Ustawa z dnia 8 lutego 2023 r. o Planie Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027
  • Ustawy o wspieraniu rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
  • Ustawy o finansowaniu wspólnej polityki rolnej
  • Odpowiedzialność, samodzielność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dokładność w wykonywaniu zadań,
  • Mile widziana znajomość aplikacji MS Access.