Etat Młodszy Informatyk w Wydziale Systemów Otwartych i Wirtualizacji w Departamencie Informatyki

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Informatyk

w Wydziale Systemów Otwartych i Wirtualizacji

w Departamencie Informatyki

Numer ogłoszenia: DI/23/97

Miejsce pracy: Warszawa

1 etat / umowa o pracę

Termin składania ofert 25.05.2023 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • bieżąca administracja środowiskiem VMware;
  • zarządzanie maszynami wirtualnymi z systemem operacyjnym Red Hat Enterprise Linux;
  • monitorowanie stanu pracy krytycznych elementów systemów;
  • współpraca z jednostkami merytorycznymi NFZ i innymi działami Departamentu Informatyki w zakresie prac związanych z utrzymaniem i wdrażaniem aplikacji użytkowych NFZ;
  • wsparcie techniczne innych komórek organizacyjnych Centrali i Oddziałów Wojewódzkich NFZ w rozwiązywaniu problemów związanych z eksploatacją infrastruktury informatycznej;
  • współpraca z wykonawcami oraz użytkownikami oprogramowania;
  • prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z systemami Linux, VMware;
  • terminowe przedkładanie raportów i wniosków przełożonym.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: średnie
  • podstawowa umiejętność administracji serwerami z rodziny Linux (preferowane: Red Hat Enterprise Linux);
  • podstawowa umiejętność administracji środowiskiem Vmware.

(Wykształcenie należy potwierdzić kopią świadectwa ukończenia szkoły średniej)

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • umiejętność efektywnej komunikacji;
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach i umiejętność podejmowania decyzji;
  • cierpliwość, obowiązkowość, systematyczność i punktualność.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • podpisany kwestionariusz osobowy
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów)

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY
W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów
  • Pracę zgodnie z metydyką LEAN MANAGEMENT
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Opiekę mentora
  • Możliwości awansu zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS)
  • Inicjatywy dbające o zdrowie

NASZE WARTOŚCI:

  • OTWARTOŚĆ NA PACJENTA
  • EFEKTYWNOŚĆ
  • INNOWACYJNOŚĆ
  • SATYSFAKCJA PRACOWNIKÓW