kandydatów

Etat Szef Biura Zarządu

Firma: Talent IN sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta szukamy osoby, która obejmie nadzór nad wszelkimi obszarami funkcjonowania i wsparcia zarządu firmy. Naszym Klientem jest duży podmiot o kilkusetmilionowych obrotach działający w obszarach ochrony środowiska i produkcji zielonej energii.

Szef Biura Zarządu
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • kompleksowe wsparcie zarządu w tym w szczególności prezesa w codziennych zadaniach
  • koordynacja kalendarzy zarządu w kontekście spotkań z kontrahentami / Klientami
  • aktywne wsparcie w obszarach rozwojowych, optymalizacyjnych i sprzedażowych
  • zarządzanie dokumentacją i raportami ze spotkań
  • wspieranie w kreowaniu profesjonalnego wizerunku firmy i zarządu
  • udział w spotkaniach biznesowych w kraju i zagranicą
  • przygotowywanie analiz czy zbieranie danych na potrzeby zarządu
  • przygotowywanie materiałów / prezentacji dla zarządu
  • koordynacja współpracy zarządu z innymi działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, najchętniej zarządcze lub prawnicze
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w podobnej roli
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, ale również analityczne
  • orientacja na priorytety biznesowe i cele Klienta
  • profesjonalna aparycja i wysoka kultura zawodowa
  • dyskrecja
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego np. francuskiego
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy projektowej
  • czynne prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (12.000 PLN – 15.000 PLN)
  • elastyczna formuła zatrudnienia (UoP, b2b)
  • bogaty pakiet socjalny (szkolenia, dopłaty do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, inne)
  • nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy