kandydatów

Etat Specjalista do spraw kadr

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie miejsce pracy: Gostynin

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/23/0344
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw pracowiczych oraz naliczanie wynagrodzeń klientów korzystających z usług obsługi rachunkowej biura, naliczanie wynagrodzeń pracownikom, prowadzenie dokumentacji ZUS zatrudnionych pracowników (zgłaszanie do ubezpieczeń, naliczanie składek, wyrejestrowywanie ubezpieczonych, raporty ZUS); prowadzenie akt osobowych pracowników w formie papierowej i elektronicznej; przygotowywanie umów o pracę, umów zleceń, o dzieło; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP, p.poż, ergonomii oraz ochrony środowiska; opracowywanie i aktualizowanie informacji o potrzebach kadrowych firmy oraz rekrutowanie i selekcjonowanie kandydatów do pracy; prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy; przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych oraz zmianami w warunkach pracy i płacy; prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich; sporządzanie raportów i sprawozdań; podejmowanie współpracy z kierownictwem i doradztwo w zakresie administracyjnej obsługi zatrudnienia; tworzenie regulaminów organizacyjnych; prowadzenie spraw związanych z zakladowym funduszem świadczeń socjalnych; planowanie rozwoju zawodowego kadry podmiotu gospodarczego;sporządzanie informacji o dochodach dla pracowników PIT-11, PIT-40; prowadzenie kartotek kart urlopowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane w kierunku administracji lub finansów, ekonomii; mile widziana umiejętność obsługi programów Płatnik, Super Płace; mile widziane doświadczenie min. 2 lata na stanowisku kadrowo-płacowym

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie