Etat Starszy specjalista / Główny specjalista w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, w Wydziale ds. Kadr

Firma: Centrum Unijnych Projektów Transportowych miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie o rekrutacji
na umowę o pracę na czas określony do 31/12/2023r.
na stanowisko:
Starszy specjalista / Główny specjalista w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi, w Wydziale ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 15/2023

Dołącz do CUPT!

Dążymy do zapewnienia pracownikom atrakcyjnych i konkurencyjnych warunków płacy i pracy. Największym naszym kapitałem są pracownicy. Razem będziemy tworzyć przyjazną i nowoczesną Instytucję. Staramy się zapewnić równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Zapraszamy do odwiedzenia strony CUPT> KARIERA> OFERTY PRACY.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od stanowiska, wiedzy i doświadczenia):
    • Starszy specjalista: 5.000 a 5.700 zł brutto,
    • Główny specjalista: 5.500 a 6.200 zł brutto.
  • dodatek stażowy do wynagrodzenia, w wysokości wynoszącej po pięciu latach pracy 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego. Dodatek ten wzrasta o 1% za każdy dalszy rok pracy aż do osiągnięcia 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego,
  • dodatkowe wynagrodzenia roczne tzw. „13”,
  • świadczenia jubileuszowe,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kongresach, warsztatach, kursach,
  • ruchomy czas pracy – 8h pomiędzy 7:00 a 17:00,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • preferencyjne warunki skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietów medycznych, Karty MultiSport,
  • dofinansowanie do urlopu, wsparcie Pracownika i Jego rodziny w sytuacjach losowych,
  • plan emerytalny PPK,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne biuro, w centrum Warszawy, dostosowane do pracy dla osób z niepełnosprawnościami.

Podstawowe obowiązki:

  • współuczestnictwo w zadaniach bieżących Wydziału, w tym prowadzeniu spraw płacowych z zakresu sporządzania list płac, rozliczania list płac na źródła finansowania,
  • planowanie budżetu na wynagrodzenia, pochodne i inne wydatki związane z zatrudnieniem oraz monitoring jego wykonania budżetów,
  • aktualizacja weryfikacja bieżącego zaangażowania pracowników,
  • uczestnictwo w procesie uzgadniania i sporządzania informacji podatkowych PIT-11,
  • współudział w administracji merytorycznej informatycznego systemu kadrowo – płacowego, w szczególności bieżąca analiza potrzeb, usprawnień oraz wykorzystywanie wszystkich funkcjonalności,
  • współudział w tworzeniu procedur, zarządzeń i regulaminów,
  • przygotowywanie i kontrola zestawień na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne CUPT.Wprowadzanie danych do informatycznego systemu kadrowo – płacowego,
  • archiwizacja dokumentów wytworzonych w związku z realizacją obowiązków,
  • realizacja celów i zadań odpowiednio do zajmowanego stanowiska z zastosowaniem zasad kontroli zarządczej,
  • wykonywanie innych zadań związanych z zajmowanym stanowiskiem, zgodnie z poleceniem przełożonego.

Wymagania niezbędne (wynikające z Rozporządzenia płacowego CUPT):

  • Starszy Specjalista wymagane wykształcenie wyższe i staż pracy minimum 2 lata,
  • Główny Specjalista wymagane wykształcenie wyższe i staż pracy minimum 3 lata.

Wymagania niezbędne (merytoryczne):

  • umiejętność obsługi informatycznych systemów kadrowo-płacowych i/lub księgowych,
  • umiejętność planowania, budżetowania, w tym doświadczenie w zakresie procedowania rezerw budżetowych,
  • umiejętność naliczania i rozliczania list płac,
  • znajomość rozliczeń projektów międzynarodowych, w tym twiningowych.

Kompetencje:

  • znajomość programów biurowych,
  • dobra organizacja pracy,
  • staranność i jakość pracy,
  • umiejętność analizy i interpretacja danych,
  • umiejętność wykorzystywania wiedzy przy realizowanych zadaniach,
  • komunikacja,
  • współpraca,
  • zorientowanie na realizację zadań i osiąganie celów.

Wykaz Dokumentów aplikacyjnych:

  • CV zawierające dane osobowe, o których mowa w art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.),
  • list motywacyjny (opcjonalnie).

Prosimy o przesyłanie Aplikacji przy uwzględnieniu, że:

  • w przypadku podania danych osobowych wykraczających poza przepisy art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.), prosimy o zawarcie w Aplikacji klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej Aplikacji, przez
Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie, przekazanych dla potrzeb rekrutacji na
stanowisko, na które aplikuję. Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy.”

  • w przypadku podania danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO1 (tzw. dane szczególnych kategorii), wymagane jest zawarcie w Aplikacji dodatkowo klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tzw. dane szczególnych kategorii). Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy”

Aplikacje należy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania wraz z podaniem nazwy stanowiska i numeru rekrutacji w tytule maila.

  • CUPT zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane Aplikacje.
  • Aplikacje bez wskazanego numeru rekrutacji mogą nie brać udziału w rekrutacji, chyba że z ich treści jednoznacznie wynika, w której rekrutacji kandydat składający Aplikację bierze udział.
  • CUPT będzie kontaktował się z kandydatem za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.