kandydatów

Etat Pracownik pakowalni

Firma: Mój Prywatny Kucharz miejsce pracy: Warszawa

Catering dietetyczny

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik pakowalni
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za odpowiednie rozkładanie posiłków na tackach zachowując odpowiednią gramaturę i kaloryczność, zwracając szczególną uwagę na wykluczenia w diecie oraz estetykę dania.

Wymagania:
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • doskonała organizacja pracy i zdolność współpracy z zespołem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w cateringu dietetycznym
  • umiejętność działania pod presją czasu
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • posiłki
  • praca 5 dni w tygodniu (również w niedzielę, w zależności od ustalonego grafiku)
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Belvedere- Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Agrykoli 1 NIP 526-202-97-51, REGON 012103452 nr tel.022-558-67-28, e-mail kadry@belvedere.com.pl Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-05-2023
Wyświetleń: 61