kandydatów

Etat Ładowacz

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Ładowacz
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/05532
OBOWIĄZKI:
- odbiór i wywóz nieczystości zgodnie z harmonogramem (trasówką) lub zleceniem- wstawianie, odbieranie i wymiana pojemników- załadunek i wyładunek ręczny odpadów oraz ich transport- zabezpieczanie transportowanego ładunku- wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników- wykonywanie codziennej obsługi pojazdu zgodnie z wymogami technicznymi oraz przepisami wewnętrznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ładowacz
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Obowiązki:- odbiór i wywóz nieczystości zgodnie z harmonogramem (trasówką) lub zleceniem- wstawianie, odbieranie i wymiana pojemników- załadunek i wyładunek ręczny odpadów oraz ich transport- zabezpieczanie transportowanego ładunku- wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników- wykonywanie codziennej obsługi pojazdu zgodnie z wymogami technicznymi oraz przepisami wewnętrznymi.Godziny pracy: 1) poniedziałek-sobota (40 godzin w tygodniu) praca w godzinach: 5:00-6:00 do 13:00-14:00 ; 2) pierwsza zmiana; praca w godzinach: 13:00-14:00 do 21:00-22 (40 godzin tygodniowo, zgodnie z grafikiem)

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy