kandydatów

Etat Kucharz kuchni indyjskiej

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kucharz kuchni indyjskiej
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/05445
OBOWIĄZKI:
Podczas gdy pomoc będzie zapewniona w podstawowym przygotowaniu, kucharz curry będzie odpowiedzialny za główne przygotowanie i prezentację na talerzu wszystkich dań curry; Planowanie menu w porozumieniu z Szefem Kuchni; zadbanie o prawidłowe wyświetlanie się menu; Określenie ilości do ugotowania i wielkość porcji do podania; Pomoc Szefowi Kuchni w prowadzeniu ewidencji zapasów i zamówień zgodnie z wymaganiami; Zapewnienie odpowiedniego zapasu żywności (świeżej i suszonej) dla sekcji curry; Pomoc Szefowi Kuchni w sprawdzaniu ilości i jakości otrzymanych zapasów oraz powiadamianie dostawców o brakach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Kuchnia indyjska

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe; znajomość kuchni indyjskiej; umiejętność przygotowania indyjskiego curry; roczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego.Zakres obowiązków: Podczas gdy pomoc będzie zapewniona w podstawowym przygotowaniu, kucharz curry będzie odpowiedzialny za główne przygotowanie i prezentację na talerzu wszystkich dań curry; Planowanie menu w porozumieniu z Szefem Kuchni; zadbanie o prawidłowe wyświetlanie się menu; Określenie ilości do ugotowania i wielkość porcji do podania; Pomoc Szefowi Kuchni w prowadzeniu ewidencji zapasów i zamówień zgodnie z wymaganiami; Zapewnienie odpowiedniego zapasu żywności (świeżej i suszonej) dla sekcji curry; Pomoc Szefowi Kuchni w sprawdzaniu ilości i jakości otrzymanych zapasów oraz powiadamianie dostawców o brakach.Godziny pracy od 10:00 do 18:00.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy