kandydatów

Etat Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8250804, z dnia 2023-05-15

Autoryzowana Stacja Obsługi Volkswagena poszukuje:

Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami
  • Sporządzanie kosztorysów napraw
  • Sporządzanie dokumentacji do likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywania prac
  • Kontakt i współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • Nadzór nad terminowym rozliczeniem likwidowanych szkód i zleceń
  • Dbałość o jakość, bezpieczeństwo i terminowość realizacji napraw

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Serwisowego
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (kierunkowe będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność obsługi platform szkodowych
  • Znajomość techniki naprawach blacharsko-lakierniczych
  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów
  • Dobre umiejętności organizacyjne i zdolności komunikacyjne
  • Zaangażowanie i kreatywność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia oparte na kontrakcie B2B
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Praca w serwisie blacharsko-lakierniczym (poniedziałek - piątek w godzinach 8-16)