kandydatów

Etat Kasjer / Kasjerka

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Do Filii Inter Cars w Warszawie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kasjer / Kasjerka
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zadania, jakie będą należały do Ciebie:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych (gotówkowe, bezgotówkowe)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie Klientów
  • Bieżący monitoring należności
  • Sporządzanie raportów kasowych
  • Sprawdzanie listów przewozowych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów
  • Wsparcie działu Sprzedaży

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze Klienta i/lub obsłudze kasowej
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Sprawnego poruszania się po środowisku MS Office

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy