kandydatów

Etat Doradca klienta z jęz. Niemieckim

Firma: Webhelp Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8259135, z dnia 2023-05-16

Webhelp się rozwija, więc najlepiej razem z tobą!

Aktualnie szukamy pracowników do obsługi klienta niemieckojęzycznego, do pracy stacjonarnej z naszego biura w Warszawie. Start szkolenia 12.06.2023

Doradca klienta z jęz. Niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: VONQ-00146216

Opis stanowiska

  • Komunikacja z klientami przez telefon i e-mail
  • Pomaganie istniejącym, ale wciąż „nowym” klientom w kwestiach związanych z rozliczeniami, problemami technicznymi z Internetem lub podobnymi pytaniami
  • Wsparcie klienta na każdym etapie rozwiązania jego problemu
  • Eskalowanie problemu do odpowiedniego działu

Wymagania

  • Dobre umiejętności interpersonalne w kontakcie z klientem i zespołem
  • Język niemiecki na poziomie min.C1
  • Biegła znajomość języka polskiego lub angielskiego (min. B1/B2)tylko do komunikacji z zespołem
  • Dobra znajomość obsługi komputera, umiejętności organizacyjne i samodzielność
  • Umiejętność negocjowania najlepszych rozwiązań z klientami i rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe 8,000-9000zł miesięcznie
  • Umowę o pracę na pełen etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem i premiami
  • Atrakcyjne bonusy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport
  • Wczasy „pod gruszą” dla pracownika lub dziecka.
  • Bony Sodexo
  • Dzień owoców
  • Brak Dress codu!
  • Pracę w nowoczesnym zespole
  • Rozwój kariery zawodowej w renomowanej firmie, która nagradza pracowników z zaangażowaniem i pasją
  • Praca zmianowa Pon-Pt 7:00-23:00
  • Tylko 1 weekend pracujący w miesiącu