kandydatów

Etat Specjalista ds. Ochrony Lotnictwa Cywilnego

Firma: LS Airport Services S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Ochrony Lotnictwa Cywilnego
Miejsce pracy: Warszawa

umowa o pracę

etat 3/4 lub 1 etat

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową. Obsługujemy rejsy pasażerskie, prywatne, biznesowe, wojskowe, rządowe oraz samoloty i ładunki cargo.

Twój zakres obowiązków
  • planowanie, organizowanie i prowadzenie szkoleń i zajęć praktycznych w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego dla personelu Spółki
  • opracowywanie i aktualizowanie programów szkoleń i prezentacji szkoleniowych w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego
  • realizowanie doraźnych kontroli z zakresu stosowania przez pracowników Spółki przepisów i zarządzeń porządkowych oraz instrukcji przepustkowej lotniska
  • udział w prowadzeniu w Spółce akcji informujących o znaczeniu zagadnień ochrony lotnictwa cywilnego i promowaniu „kultury ochrony”
Czego oczekujemy?
  • wykształcenia wyższego (min. licencjat)
  • doświadczenia w branży lotniczej min. 5 lat
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • posiadania lub chęci zdobycia uprawnień instruktora prowadzącego szkolenia w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego
  • znajomości przepisów z zakresu ochrony lotnictwa cywilnego
  • umiejętności prowadzenia szkoleń oraz doświadczenia w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • posiadania prawa jazdy kat. B
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżki na bilety lotnicze dla Pracowników i ich rodzin
  • fundusz świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do urlopu