kandydatów

Etat Operator maszyn i urządzeń; montażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód miejsce pracy: Pruszków

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Operator maszyn i urządzeń; montażysta
Miejsce pracy: Pruszków
Numer: StPr/23/0454
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku usytuowanym w obszarze produkcji w hali zamkniętej wentylowanej. Praca w pozycji zmiennej: chodzenie, stanie, siedzenie. Obsługa maszyn i urządzeń obróbki skrawaniem takie jak: prasy, obrabiarki, frezarki/tokarki oraz maszyn sterowanych numerycznie. Obsługa urządzeń pomiarowych, komputera. Zawieszanie i zdejmowanie detali do malowania na linii i zdejmowanie je po malowaniu. Obsługa maszyn ręcznych, narzędzi i urządzeń oraz manipulatora mechanicznego oraz linii montażowej. Ocena wzrokowa części w KAKO, wykonywanie podstawowych pomiarów takich jak grubość powłoki lakierniczej, pomiar suwmiarką czy też czujnikiem, wykonywanie raportowania wyników po kontroli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: mile widziane zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń obróbki skrawaniem takie jak: prasy, obrabiarki, frezarki/tokarki oraz maszyny sterowane numerycznie[Umiejętność 1] : Umiejętność oceny wzrokowej wyrobu produkowanego, umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów wyrobu, umiejętność raportowania

Miejsce pracy:

Pruszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 26,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód