kandydatów

Etat Woźna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Gąbin

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Woźna
Miejsce pracy: Gąbin
Numer: StPr/23/0714
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie ze środkami używanymi do utrzymania czystości. Wietrzenie sprzątanych pomieszczeń, zamiatanie i mycie podłóg oraz zamiatanie klatki schodowej wg potrzeb. Wycieranie kurzy i zabrudzeń sanitarnych, opróżnianie koszy na śmieci, zabezpieczanie okien, kranów, drzwi, wygaszanie oświetlenia po zakończeniu prac porządkowych. Pełnienie dyżuru na portierni. Pilnowanie, aby na terenie szkoły nie przebywały osoby postronne. Zgłaszanie do kierownika gospodarczego lub konserwatora zauważonych uszkodzeń i usterek. Inne prace konieczne do utrzymania w czystości pomieszczeń szkolnych. Staż algorytm w godz. 9-17.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Gąbin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku