kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowo-marketingowy

Firma: Balcer miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8262351, z dnia 2023-05-17

Balcer

Jesteśmy 100% polską firmą z polskim kapitałem zajmująca się eksportem produktów rolno-spożywczych. W związku z rozwojem poszukujemy osoby do wsparcia działu sprzedaży i kontroli jakości

Przedstawiciel handlowo-marketingowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca biurowo-terenowa (2-3 dni w biurze, 2dni wyjazdy na 4-8h, 1 dzień całodniowy wyjazd)
  • W biurze: prowadzenie kampanii mailingowych, obsługa social media, pomoc w sprzedaży
  • W terenie: kontrola produktów wysyłkowych połączona z tworzeniem materiału in situ dla kampanii
  • Nowe stanowisko, wymagające samodzielności lub doświadczenia w marketingu internetowym.

Przyuczenie do kontroli jakości produktów gwarantowane przez firmę. Dla osób z wiedzą z zakresu kontroli jakości możliwość odbycia kursów z zakresu marketingu internetowego

Wymagania

  • Wykształcenie: nieważne, jeśli ktoś posiada doświadczenie z prowadzeniem kampanii i social media
  • Prawo jazdy kat. B konieczne
  • Doświadczenie: mile widziane w marketingu, kontroli jakości lub sprzedaży regionalnej
  • Języki: polski biegły, mile widziany angielski
  • Umiejętność IT: office, email, kampanie mailingowe, prowadzenie social media, obróbka grafiki i wideo, mile widziana również dobra ogólna wiedza z zakresu IT (sieci, software, hardware, www)
  • Stworzenie od podstaw wizerunku i marketingu internetowego firmy
  • Dobry stan zdrowia: praca terenowa związana z przebywaniem na chłodniach w niskiej temperaturze
  • Zamieszkanie: Warszawa/Łódź lub  rejon pomiędzy Warszawą a Łodzią

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Różne formy zatrudnienia
  • Dogodna lokalizacja biura: Praga Północ, niedaleko Dworzec Warszawa Wschodnia
  • Po okresie próbnym auto służbowe
  • Bezpłatny parking dla pracowników
Benefity:
  • Forma współpracy: umowa o pracę, b2b, umowa zlecenie, umowa o dzielo
  • Atrakcyjne wynagrodzenia / poziom wynagrodzenia*
  • Świąteczne bonusy
  • Wygodna lokalizacja biura
  • Nowoczesne i komfortowe biuro
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy do celów prywatnych
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Parking dla rowerów
  • Elastyczne godziny pracy/ work – life balance
  • Open space
  • Kawa w biurze
  • Szkolenia dla pracowników/ udział w konferencjach
  • Dofinansowanie kursów/ studiów
  • Możliwości rozwoju/ awansu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-05-2023
Wyświetleń: 46