kandydatów

Etat Odbiornik samochodowy / mistrz do pracy z klientami

Firma: Nikola Service miejsce pracy: Warszawa

Firma Nikola Service , która specjalizuje się w naprawie samochodów elektrycznych Tesla, Volkswagen, BMW, Mercedes, zaprasza na stałe zlecenie master-odbiorcy samochodowego do pracy u klientów w Warszawie (Janki).

Odbiornik samochodowy / mistrz do pracy z klientami
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Odbiór i dostawa samochodów;
  • Sprzedaż usług serwisu samochodowego;
  • Dobór części zamiennych do planowanych prac;
  • Komunikacja z klientami;
  • Zapewnienie wykonania procesów pracy przez mistrzów;
  • Wyciąg z kont;
  • Rozwiązywanie problemów konfliktowych z klientami;
  • Praca z bazą klientów.
Wymagania:
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy na oficjalnych stacjach dealerskich;
  • Obowiązkowa znajomość języka polskiego i ukraińskiego lub rosyjskiego;
  • Umiejętności pracy w kompleksie programów księgowych Ebi 24;
  • Umiejętność pracy z kasą fiskalną i terminalem płatniczym (lub chęć szybkiego nauczenia się ich obsługi);
  • Znajomość zasady działania podzespołów i zespołów samochodu;
  • Odpowiedzialność, chęć rozwoju;
  • Samoorganizacja procesów pracy i szybkie uczenie się.
Oferujemy:
  • Wygodne nowe miejsce pracy jest wyposażone w nowoczesne narzędzia;
  • Wydajemy kombinezony robocze;
  • Ciepłe boksy grzewcze, pokój wypoczynkowy z prysznicem, ciepła woda, ekspres do kawy, klimatyzator, kuchnia, kuchenka mikrofalowa, pralka;
  • Możliwość kompleksowych obiadów;
  • W razie potrzeby istnieje możliwość zapewnienia mieszkania; Stałe obciążenie robocze;
  • Duży przepływ klientów;
  • Zespół jest zjednoczony wspólnym celem;
  • Godne wynagrodzenie na czas bez opóźnień;
  • Możliwość rozwoju kariery;
  • Miejsce w zespole profesjonalistów.