kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/05940
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie rachunkowości zgodnie obowiązującymi przepisami,- przyjmowanie i kontrola obiegu dokumentów finansowo-księgowych,- prowadzenie obsługi kasowej, - opracowanie analizy i sprawozdania z wykonania budżetu ,- raportowanie do Głównej Księgowej,- księgowanie list płac UOP, umowy cywilnoprawne,- wystawianie faktur, not księgowych,- księgowanie faktur zakupu sprzedaży, wyciągów bankowych,- wprowadzanie płatności do banku,- uzgadnianie rozrachunków,- weryfikacja roczna sald dla celów bilansowych pod nadzorem i we współpracy z głównym księgowym,- ewidencja sprzedaży,- rozliczanie delegacji,- realizacja innych prac zleconych związanych z księgowością.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: Program Symfonia
Uprawnienia: Program Symfonia Handel
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe ekonomiczne, obsługa pakietu MS Office, komunikatywność znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia, Symfonia Handel, Symfonia Środki trwałe, wysoka kultura osobista.Obowiązki:- prowadzenie rachunkowości zgodnie obowiązującymi przepisami,- przyjmowanie i kontrola obiegu dokumentów finansowo-księgowych,- prowadzenie obsługi kasowej, - opracowanie analizy i sprawozdania z wykonania budżetu ,- raportowanie do Głównej Księgowej,- księgowanie list płac UOP, umowy cywilnoprawne,- wystawianie faktur, not księgowych,- księgowanie faktur zakupu sprzedaży, wyciągów bankowych,- wprowadzanie płatności do banku,- uzgadnianie rozrachunków,- weryfikacja roczna sald dla celów bilansowych pod nadzorem i we współpracy z głównym księgowym,- ewidencja sprzedaży,- rozliczanie delegacji,- realizacja innych prac zleconych związanych z księgowością.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy