kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/05943
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie spraw kadrowych pracowników, w tym szczególnie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,- przygotowywanie dokumentów kadrowych, w tym umów i nadzór nad ich obiegiem,- samodzielne sporządzanie list płac i przelewów wynagrodzeń dla pracowników, - przygotowywanie dokumentacji i wypłat wynagrodzeń z tytułu umów zleceń i umów o dzieło,- prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu ZUS i US,- prawidłowe i terminowe rozliczanie z ZUS, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników,- ewidencjonowanie obecności pracowników obsługi, urlopów i zwolnień lekarskich,- sporządzanie kart czasu pracy,- bieżąca kontrola ważności badań lekarskich pracowników,- bieżąca kontrola ważności szkoleń BHP,- sprawozdawczość i analiza kadrowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS.- sporządzanie rozliczeń podatkowych pracowników (PIT 11, PIT 4R). - obsługa PPK
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Program Płatnik
Uprawnienia: Program Symfonia

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość programu Symfonia Kadry i płace, znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy, znajomość programu Płatnik, MS Office, samodzielność i dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność i terminowość.Obowiązki:- prowadzenie spraw kadrowych pracowników, w tym szczególnie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,- przygotowywanie dokumentów kadrowych, w tym umów i nadzór nad ich obiegiem,- samodzielne sporządzanie list płac i przelewów wynagrodzeń dla pracowników, - przygotowywanie dokumentacji i wypłat wynagrodzeń z tytułu umów zleceń i umów o dzieło,- prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu ZUS i US,- prawidłowe i terminowe rozliczanie z ZUS, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników,- ewidencjonowanie obecności pracowników obsługi, urlopów i zwolnień lekarskich,- sporządzanie kart czasu pracy,- bieżąca kontrola ważności badań lekarskich pracowników,- bieżąca kontrola ważności szkoleń BHP,- sprawozdawczość i analiza kadrowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS.- sporządzanie rozliczeń podatkowych pracowników (PIT 11, PIT 4R). - obsługa PPK

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy