kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Główny specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 121115

Warunki pracy

Zakres zadań

  • tworzy i zapewnia funkcjonowanie systemu ewaluacji w obszarze EFS i EFS+, m.in. prowadzi konsultacje, uczestniczy w Grupach Sterujących, określa zapotrzebowanie na badania ewaluacyjne, współpracuje z podmiotami zajmującymi się ewaluacją
  • przygotowuje dokumenty strategiczne z zakresu ewaluacji, analizuje projekty dokumentów, prowadzi ich konsultacje, formułuje koncepcję i proponuje odpowiednie zapisy
  • prowadzi konsultacje oraz interpretuje zapisy dokumentów i przedstawia stanowisko Ministerstwa, przygotowuje i aktualizuje dokumenty wdrożeniowe z zakresu ewaluacji
  • uczestniczy w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań zakupowych w zakresie właściwości komórki organizacyjnej, m.in. przygotowuje opis przedmiotu zamówienia, opracowuje projekt umowy, prowadzi rozeznanie rynku
  • planuje, przygotowuje i realizuje badania, m.in. opracowuje koncepcję badania, współpracuje z wykonawcą, analizuje dane i formułuje wnioski, weryfikuje raport końcowy
  • wykorzystuje wynik badania, m.in. przygotowuje rekomendacje i materiały informacyjne promujące wyniki badania
  • przygotowuje własne analizy na podstawie dostępnych danych, tworzy materiały informacyjne, publikacje i materiały promocyjne, m.in. tezy, prezentacje, weryfikuje tłumaczenia, opiniuje treści merytoryczne

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia analiz i / lub związanej z funduszami strukturalnymi lub obszarze ewaluacji

  • Wiedza z zakresu wdrażania funduszy UE w szczególności EFS
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • Wiedza z zakresu ewaluacji
  • Znajomość przepisów w zakresie ochrony danych osobowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • umiejętność sporządzania analiz i prognoz
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w tym zwłaszcza programu Excel
  • umiejętność zarządzania projektami / zadaniami
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, samodzielność i inicjatywa, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe