kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. e-tradingu (Quant)

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista / Specjalistka ds. e-tradingu (Quant)

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/067/0523
Twój zakres obowiązków:
  • Analiza big data (kursy i transakcje FX)
  • Parametryzacja systemu odpowiedzialnego za zarządzanie pozycją walutową, market making i zasilanie FX mBanku
  • Tworzenie i udoskonalanie strategii e-tradingowych na rynku FX
  • Budowanie narzędzi do wizualizacji danych w Power BI
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (matematyka, statystyka, informatyka)
  • Wiedza z zakresu analizy statystycznej, budowania modeli statystycznych, analizy dużych baz danych
  • Umiejętność programowania w Pythonie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w realizacji zadań oraz komunikatywność
Mile widziane:
  • Znajomość podstawowych modeli związanych z uczeniem maszynowym
  • Znajomość działania systemów obrotu instrumentami finansowymi
To oferujemy:
  • Umowę o pracę i możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Dołączenie do zespołu w Departamencie Rynków Finansowych, do Wydziału Transakcji Walutowych, którego głównym celem jest zapewnianie atrakcyjnych cen kursów walutowych dla klientów banku oraz zarządzanie ryzykiem walutowym mBanku
  • Możliwość poznania zespołu, który prowadzi swoją działalność w oparciu o najlepsze rozwiązania rynkowe, z koncentracją na formule e – tradingu, automatyzacji procesu kwotowania cen i zarządzania ryzykiem rynkowym
  • Samodzielne stanowisko, przestrzeń na wdrażanie Twoich pomysłów, poszukiwanie ciekawych rozwiązań
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie)
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych
  • Wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • Bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej
  • Nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń