Etat Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Administracyjno-Gospodarczym

Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa miejsce pracy: Warszawa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Administracyjno-Gospodarczym
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DAG/83/23

Stanowisko ds. wdrożeń i utrzymania systemów dedykowanych

 Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat umowa o pracę

Oferujemy:
  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w największej agencji płatniczej w Europie.
Główne obowiązki:
  • Realizowanie obowiązków związanych z pełnieniem przez DAG funkcji właściciela dedykowanych zasobów teleinformatycznych oraz właściciela zbiorów danych osobowych.
  • Testowanie i zgłaszanie propozycji zmian do systemów dedykowanych obsługujących procesy biznesowe.
  • Prowadzenie szkoleń i upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie obsługi i funkcjonalności dedykowanych zasobów teleinformatycznych.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji dedykowanych zasobów teleinformatycznych.
  • Weryfikacja jakości i spójności danych wprowadzanych do dedykowanych systemów.
  • Udział w procesie wdrażania i rozwoju systemu kancelaryjnoarchiwalnego w ARiMR.
  • Udział w pracach zespołów negocjacyjnych, działających w zakresie powierzonych zadań.
  • Udział w realizacji projektów o charakterze ponad wydziałowym/departamentalnym.
 Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe kierunek ekonomia/administracja/zarządzanie/ nauki techniczne/bezpieczeństwo.
  • Co najmniej 2 letni staż pracy potwierdzony świadectwem pracy.
  • Co najmniej 6 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji.
Wymagania pożądane:
  • Zdolność analitycznego myślenia, poszukiwanie rozwiązań problemów biznesowych, myślenie w kategoriach systemów, umiejętność facylitacji.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia.
  • (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)List motywacyjny.
  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy.