kandydatów

Etat Młodszy kierownik ds. marketingu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim miejsce pracy: Milanówek

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Młodszy kierownik ds. marketingu
Miejsce pracy: Milanówek
Numer: StPr/23/0166
OBOWIĄZKI:

Ilustrowanie pomysłów projektowych za pomocą scenorysów, przepływów procesów i map witryn dla przedsięwzięć przedsprzedażnych i projektów produkcyjnych. Praca z bibliotekami projektowymi, przewodnikami stylów, wytycznymi dotyczącymi interfejsu użytkownika, tworzeniem i obsługą systemów projektowych. Opracowanie makiet i prototypów UI. Przygotowanie i przedstawienie wstępnych wersji roboczych zespołom wewnętrznym i kluczowym interesariuszom. Korekta układu w oparciu o opinie użytkowników, tworzenie układów ppt, wspieranie i aktualizowanie zasobów stylu korporacyjnego, wizualne dopracowywanie i wsparcie różnych materiałów przedsprzedażowych, mentoring i wprowadzanie nowych osób przed sprzedażą. Zarządzanie podległym personelem. Praca dla klienta i w środowisku angielskojęzycznym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Wiedza i umiejętność projektowania i tworzenia plików projektowych HTML. Umiejętności projektowania graficznego ze znajomością procesów drukarskich. [Umiejętność 1] : Wiedza na temat projektowania dla sieci i innych mediów elektronicznych, umiejętność zrównoważenia przepływu pracy projektowej i produkcyjnej. [Inne] : wynagr.: 12000 PLN. C.D. umiejętności: Kreatywne umiejętności koncepcyjne i umiejętność skutecznego komunikowania pomysłów. Pełne zrozumienie projektowania stron internetowych. Dobra ekspertyza w opracowywaniu wytycznych projektowych przez zbieranie informacji i danych w celu wyjaśnienia problemów projektowych. B. dobre zdolności organizacyjne, komunikacyjne. Um. zarządzania podległym personelem.

Miejsce pracy:

Milanówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim