kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Janex International Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

LIDER  W  BRANŻY  PROFESJONALNYCH   SYSTEMÓW  ZABEZPIECZEŃ  Z 31-LETNIM  DOŚWIADCZENIEM -  FIRMA  JANEX  INTERNATIONAL  SP. Z O.O. ZATRUDNI  NA  STANOWISKO:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Pruszków
Opis stanowiska
  • Bieżąca analiza i obsługa klientów z bazy
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Tworzenie ofert sprzedaży oraz doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów
  • Spotkania z klientami w terenie
  • Udział w targach
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Systematyczność
  • Silna motywacja w dążeniu do celu
  • Komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie techniczne mile widziane
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży zabezpieczeń
Oferujemy
  • Stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się i stabilnej finansowo firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
  • Stałą pensję + prowizję
  • Umowę o pracę

Prosimy o zapoznanie się z naszą Klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie:

Klauzula_informacyjna_dla_osoby_ubiegajacej_sie_o_zatrudnienie_1.pdf (janexint.com.pl)

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Janex International Sp. z o.o. w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie do kontroli ich przetwarzania, w tym prawie do ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Oświadczam, że powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez spółkę Janex International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2.