Etat Lider / Kierownik działu R&D (Research and Development)

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, renomowanego producenta innowacyjnych rozwiązań elektrycznych, z silnym naciskiem na badania i rozwój oraz rozwiązania przyjazne dla środowiska, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Lidera/Kierownika działu R&D. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie i rekrutację nowego zespołu w Polsce, składającego się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasz Klient oferuje dynamiczne środowisko pracy, innowacyjne projekty i możliwość rozwoju zawodowego.

Lider / Kierownik działu R&D (Research and Development)
Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i zarządzanie zespołem R&D, składającym się z takich stanowisk jak Mechanical Engineer, Embedded Software Engineer, Hardware-Development Engineer. Szacowana wielkość zespołu: 5 osób w 2024, 10 w 2025, 15 w 2026. Dalsze etapy do ustalenia.
  • Nadzór nad całym procesem badawczo-rozwojowym i zapewnienie terminowego wdrażania projektów.
  • Planowanie i nadzór nad budżetem działu R&D.
  • Współpraca z innymi działami w celu opracowywania nowych produktów i doskonalenia istniejących.
  • Monitorowanie trendów w branży i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju.
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku lidera lub managera w dziale R&D.
  • Wykształcenie wyższe związane z inżynierią elektryczną lub pokrewnymi dziedzinami.
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem i prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny).
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolności przywódcze.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i tworzenia zespołu według własnej koncepcji.
  • Pracę w międzynarodowej, globalnej organizacji.