kandydatów

Etat Opiekun w żłobku

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Opiekun w żłobku
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/06209
OBOWIĄZKI:

1. Opieka na d dziećmi do lat 3. 2. Współpraca z Rodzicami dzieci (udzielanie informacji o dziecku i minionym dniu w żłobku); 3. Organizowanie zajęć plastycznych dla dzieci; 5. Nauka piosenek; 6. Karmienie i przewijanie dzieci; 6. Dbanie o ich prawidłowy i ogólny rozwój; 7. Dbanie o czystość wokół dzieci i sprzątanie po wspólnej zabawie; 8. Utrzymanie porządku i czystości na bieżąco w pomieszczeniach żłobka; 9. Sprzątanie po karmieniu dzieci (mycie stolików).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie i 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi lub wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna/ opiekuńczo-wychowawcza. Mile widziany kurs dla opiekunów w żłobku lub klubie dziecięcym (w przypadku braku kierunkowych studiów). Obowiązki: 1. Opieka na d dziećmi do lat 3. 2. Współpraca z Rodzicami dzieci (udzielanie informacji o dziecku i minionym dniu w żłobku); 3. Organizowanie zajęć plastycznych dla dzieci; 5. Nauka piosenek; 6. Karmienie i przewijanie dzieci; 6. Dbanie o ich prawidłowy i ogólny rozwój; 7. Dbanie o czystość wokół dzieci i sprzątanie po wspólnej zabawie; 8. Utrzymanie porządku i czystości na bieżąco w pomieszczeniach żłobka; 9. Sprzątanie po karmieniu dzieci (mycie stolików). Praca w wymiarze 8h dziennie w godzinach 7:30-17:30.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy