kandydatów

Etat Kooordynator pracowników tymczasowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie miejsce pracy: Ciechanów

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
Kooordynator pracowników tymczasowych
Miejsce pracy: Ciechanów
Numer: StPr/23/0476
OBOWIĄZKI:

koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników tymczasowych, prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjnej i dokumentacji personalnej pracowników tymczasowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hindi, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa komputera i pakietu Microsoft Office

Wymagania inne:

Zatrudnienie na ww. stanowisku nie wiąże się z posiadaniem formalnego wykształcenia kierunkowego, gdyż istotne z punktu widzenia spółki są przede wszystkim kompetencje tzw. miękkie, tj. łatwość kontaktu, cierpliwość, wielowątkowość myślenia i prowadzwenia komunikacji, jak również zdolność szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach interpersonalnych związanych z szeroko rozumianym HR. Z uwagi na fakt, że koordynowany zespół składa się w całości z cudzoziemców (obywateli Indii) koordynator pracowników tymczasowych to stanowisko w pełni samodzielne o szerokiej autonomii w zakresie działania, jak również wiążące się z moralną odpowiedzialnością za osoby koordynowane, dla których koordynator jest pierwszą i często jedyną osobą, która dba o ich ogólny dobrostan podczas pracy w Polsce - stąd konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego oraz podstaw języka hindi (lepsza znajomość hindi jest mile widziana, gdyż nie wszyscy cudzoziemcy władają językiem angielskim). Język angielski jest językiem stosowanym wewnątrz struktur COLLAB UTILES, m.in. system bazodanowy jest zbudowany w całości w tym języku i tym samym konieczny już na poziomie wprowadzania danych. Ponadto, z uwagi na panujący w Polsce deficyt osób posiadających umiejętności i doświadczenie spawalnicze nasza firma prowadzi rekrutację na terenie m.in. Indii, do czego potrzebujemy osoby znającej podstawy języka hindi, gdyż umożliwia to nie tylko sprawniejszy kontakt z kandydatami w zakresie przekazywania najważniejszych informacji, lecz również jest konieczne dla potwierdzania autentyczności przedstawionych przez kandydatów dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie (poprzez tłumaczenie przede wszystkim stempli, stanowisk i stosowanych technik spawalniczych) - w tej chwili nasza firma w zakresie potwierdzania autentyczności posiłkuje się każdorazowo zewnętrznymi tłumaczami, co wiąże się z wysokim kosztem jednostkowym oraz opóźnieniem w procesie zatwiedzenia kandydata.

Miejsce pracy:

Ciechanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie