kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. ochrony danych osobowych (k/m)

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. ochrony danych osobowych (k/m)

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: DB/SD/SK/05/23

Podstawowy zakres obowiązków:

  • wsparcie IOD w realizacji jego obowiązków
  • wsparcie administratora danych w zakresie identyfikacji i inwentaryzacji czynności przetwarzania danych osobowych
  • wsparcie administratora danych w zakresie klasyfikacji czynności przetwarzania pod kątem konieczności przeprowadzenia oceny skutków dla ochrony danych
  • wsparcie administratora danych w procesie szacowania ryzyka naruszenia praw i wolności podmiotów danych oraz ocenie skutków dla ochrony danych (DPIA)
  • udział w sporządzaniu raportów oraz rekomendacji w zakresie ryzyk niezgodności z przepisami o ochronie danych osobowych
  • zapewnienie wsparcia biznesowi w obszarze RODO poprzez opiniowanie umów, wzorów dokumentów, klauzule ochrony danych osobowych, konsultacje oraz udzielanie informacji zwrotnej
  • tworzenie i bieżące aktualizowanie dokumentacji ochrony danych osobowych
  • udział w przygotowaniu odpowiedzi na żądania osób, których dane dotyczą
  • wsparcie w prowadzeniu audytów w zakresie zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych
  • sporządzanie opinii oraz wytycznych w zakresie ochrony danych osobowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • ukończone kursy z obszaru ochrony danych osobowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • skrupulatność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia