kandydatów

Etat Starszy technik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Starszy technik
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/23/0219
OBOWIĄZKI:

Cel stanowiska: zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających na pływalni oraz prowadzenie technicznej obsługi zajęć dydaktycznych i imprez sportowych w obrębie obiektów sportowych i symulacyjnych. Zadania podstawowe: 1) zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających na pływalni; 2) dbanie o stan higieny niecki basenowej poprzez cykliczne jej czyszczenie; 3) sprawdzanie stanu technicznego urządzeń znajdujących się w pływalni i zgłaszanie stwierdzonych nieprawidłowości lub braków bezpośredniemu przełożonemu; 4) sprawdzanie stanu higienicznego plaży wokół niecki basenowej i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości bezpośredniemu przełożonemu; 5) wykonywanie obsługi technicznej zajęć dydaktycznych realizowanych w obiektach sportowych i symulacyjnych; 6) obsługa innych przedsięwzięć o charakterze sportowym organizowanych w Centrum Szkolenia Policji; 7) prowadzenie podręcznego magazynu sprzętu sportowego i szkoleniowo-dydaktycznego; 8) dbanie o sprzęt i jego konserwacje; 9) wykonywanie drobnych napraw urządzeń i sprzętu sportowego; 10) dbanie o ład i porządek w obiektach sportowych i symulacyjnych. Zadania dodatkowe: 1) współpraca z podmiotami policyjnymi i pozapolicyjnymi w zakresie niezbędnym do realizacji zadań; 2) udział w prowadzeniu etapów doboru do służby w Policji; 3) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze doraźnym. Okres próbny: 3 miesiące.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: współpraca w zespole

Wymagania inne:

niezbędne: umiejętność organizacji pracy własnej oraz rozwiązywania problemów; przeszkolenie w zakresie ratownictwa wodnego, tytuł ratownika, jedno z uprawnień przydatnych w ratownictwie wodnym zgodnie z rozporządzeniem MSWiA w sprawie kwalifikacji przydatnych w ratownictwie wodnym; oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE; pożądane: samodzielność; uprawnienie instruktora ratownictwa wodnego, ratownik medyczny.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 697 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie