kandydatów

Etat Specjalista ds. utrzymania systemu

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. (Sp.k.) miejsce pracy: Warszawa

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!

Specjalista ds. utrzymania systemu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1760] A

Zadania:
  • Rejestracja i obsługa zmian w Remedy
  • Udział w audytach
  • Odpowiedzialność za czynności kontrolne SOX
  • Weryfikacja i likwidacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem: odstępstwa (procedury monitorowania systemu), podatności krytyczne
  • Odpowiedzialność za aktualność SVN oraz kompletność wdrażanych zmian
  • Obsługa i odpowiedzialność za błędy (INC/PBI)
  • Odpowiedzialność za działanie całego systemu
  • Odpowiedzialność za: politykę backupu, politykę haseł
  • Odpowiedzialność za konfiguracje stacji przesiadkowych
  • Terminowe uzupełnianie ankiet/ przygotowywanie raportów
  • Koordynacja i realizacja prac wspólnie z zespołem developerskim SAS (np. wdrożenia)
  • Koordynacja i realizacja prac zlecanych przez klienta (np. migracje)
  • Przygotowywanie procedur/instrukcji/FAQ dotyczących systemu
Wymagania:
  • Znajomość AIX/Linux (w tym: komendy, fs)
  • Umiejętność pisania skryptów bashowych
  • Analizy wydajnościowe po stronie: OS (Nmon, Patrol), SAS (przetwarzania), Aplikacje (Jboss, Php, Oracle)
  • Podstawowa wiedza z zakresu topologi sieci
  • Analiza logów (aix, sas, oracle, aplikacje)
  • Zarzadzanie uprawnieniami: OS, SAS, Oracle
  • Znajomość bazy danych - Oracle
  • Podstawowa znajomość: Jboss-as-7.1, Apache, Php
  • Wgrywanie licencji SAS, testy hotfix/poprawek
  • Znajomość narzędzi SAS, m.in: Enterprise Guide, Data Integration, Management Console, Flow Manager
  • Znajomość języka 4gl, makr sasowych
  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach pracy (praca poza standardowymi godzinami / praca w weekendy)
Oferujemy:
  • Pracę dla klienta wiodącej firmy telekomunikacyjnej
  • Pracę od zaraz
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
  • Możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie
  • Szkolenia wewnętrzne

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”