kandydatów

Etat Specjalista ds. programów międzynarodowych

Firma: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8299716, z dnia 2023-05-29

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Dział Współpracy Międzynarodowej

ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalista ds. programów międzynarodowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • współpraca oraz nawiązywanie kontaktów z uczelniami/instytucjami partnerskimi;
  • inicjowanie nowych umów bilateralnych oraz ich obsługa w systemie elektronicznym;
  • współpraca z wydziałowymi koordynatorami ds. Erasmus;
  • inicjowanie umów o podwójnym dyplomie;
  • opracowanie i realizacja działań w promocji zagranicznej;
  • przygotowanie pism, wniosków projektowych, umów, zestawień, sprawozdań, prezentacji i raportów dot. umiędzynarodowienia kształcenia oraz współpracy i wymiany międzynarodowej (również w języku angielskim);
  • sporządzanie sprawozdań i statystyk w tym, na potrzeby systemu POLon, NAWA;
  • organizacja prac związanych z międzynarodowymi/zagranicznymi szkołami letnimi, international staff week.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (studia za granicą lub udział w międzynarodowej wymianie studentów będą dodatkowym atutem);
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
  • dobra organizacja pracy;
  • rzetelność, inicjatywa i skuteczność w działaniu;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze współpracy i projektów międzynarodowych;
  • pakiet socjalny.