kandydatów

Etat Pracownik obsługi biurowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie miejsce pracy: Żyrardów

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Żyrardów
Numer: StPr/23/0366
OBOWIĄZKI:
1.Porządkowanie akt spraw zakończonych celem przekazania do zasobu Archiwum Zakładowego Starostwa powiatowego w Żyrardowie:a) ułożenie dokumentów w teczkach aktowych zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem akt,b)przygotowanie spisu zdawczo - odbiorczego,c) ustalenie terminu zdania akt z pracownikiem Archiwum Zakładowego Starostwa powiatowego w Żyrardowie.2.Przygotowywanie i zgłaszanie zapotrzebowania na materiały biurowe i piśmiennicze niezbędne do uporządkowania akt wymienionych w pkt 1 a i b.3.Należyte dbanie o warunki przechowywania akt znajdujących się w zasobie podręcznycm akt Wydziału w magazynie zlokalizowanym w Zespole Szkół nr 1w Żyrardowie, ul. Bohaterów Warszawy 4.4.Dokonywanie zapisów w formie informatycznej o materiałach archiwalnych.5.Udostępnianie danych zgroamdzonych w ewidencji podmiotom wymienionym w art. 80c, 100 ustawy Prawo o ruchu drogowym.6.Współpraca z Wydziałami Starostwa powiatowego w Żyrardowie.7. Współpraca z PWPW, Sądami, Prokuraturą, Policją.8.Wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora Wydziału Kominikacji, Transportu i Dróg Publicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Wysoki poziom odpowiedzialności na powierzonym stanowisku pracy
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: Samodzielność na stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Żyrardów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie