kandydatów

Etat Przedstawiciel Medyczny - Medycyna Estetyczna

Firma: RECOO miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8306259, z dnia 2023-05-30

RECOO

Obecnie współpracuję z zespołem wykonawczym międzynarodowej firmy farmaceutycznej będącej producentem i dystrybutorem leków generycznych Rx oraz produktów wydawanych bez recepty, wyrobów medycznych, oraz dermokosmetyków.

Wspólnie koncentrujemy się na poszukiwaniach osoby na stanowisko Kierownika Produktu Rx/OTC który dzięki swojej eksperckiej wiedzy w zakresie operacyjnego marketingu farmaceutycznego wesprze organizację w realizacji strategii rozwojowej firmy.

Przedstawiciel Medyczny - Medycyna Estetyczna

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie portfolio produktowym leków Rx oraz OTC
  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów konsumenckich
  • Przygotowywanie i wdrażanie planu marketingowego na podstawie założonego budżetu oraz danych sprzedażowych
  • Współpraca i budowanie relacji z liderami opinii (KOL) oraz uczestnictwo w konferencjach naukowych
  • Tworzenie wysokiej jakości materiałów promocyjnych, pozycjonowanie produktu oraz odpowiedzialność za strategie produktowe
  • Przygotowywanie analiz dotyczących rozwoju produktu
  • Szkolenie pracowników w terenie z zakresu strategii produktowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Produktu Rx/OTC
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu produktami znajdującymi się w różnych fazach cyklu życia
  • Umiejętność analitycznego myślenia, przetwarzania i oceny informacji oraz budowania rekomendacji.
  • Wysoka inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętności prezentacyjne
  • Kreatywność, inicjatywa i dynamizm w działaniu
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy farmaceutycznej
  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem wykonawczym
  • Rozwój zawodowy i możliwość zdobywania cennego doświadczenia w obszarze marketingu farmaceutycznego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-05-2023
Wyświetleń: 61