kandydatów

Etat Mechanik samochodowy

Firma: Bołtowicz Sp. J. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8307873, z dnia 2023-05-31

Firma Bołtowicz Sp. J.

autoryzowany dealer Mazda poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: S/M/2023

Opis stanowiska

  • Praca w autoryzowanym serwisie Mazda zgodnie ze standardami producenta
  • Naprawy mechaniczne samochodów zgodnie z technologią producenta
  • Wykonywanie diagnostyki pojazdów, wykrywanie usterek
  • Montaż wyposażenia dodatkowego w samochodach
  • Prace pomocnicze na terenie warsztatu niezbędne do jego funkcjonowania i obsługi klientów
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego oraz czystości narzędzi i stanowiska pracy

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe oraz minimum rok doświadczenia w warsztacie samochodowym na samodzielnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć rozwoju zawodowego, nabywania nowych umiejętności i kwalifikacji
  • Dokładność, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dobra ogranizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w autoryzowanej stacji obsługi (ASO)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania oraz osiąganych wyników
  • Program profesjonalnych szkoleń przygotowanych przez producenta samochodów