kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Cen Transferowych

Firma: KR Group miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o między-narodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii

i na Węgrzech.

KR Group to ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac.

Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.

Starszy Specjalista ds. Cen Transferowych
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków
  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych oraz analiz porównawczych
  • przygotowywanie raportów i analiz związanych z metodami kalkulacji cen transferowych
  • bieżący kontakt z klientami w j.polskim i j.angielskim
  • nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów do Klientów
  • sprawozdawczość w zakresie cen transferowych, w tym przygotowywanie oraz wysyłka do organów deklaracji podatkowych ze wspomnianego obszaru
  • wsparcie działu sprzedaży w pozyskiwaniu klientów i wycenie usług
Nasze wymagania
  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze cen transferowych
  • umiejętność obsługi ekonomicznych baz danych
  • dobrą (min. B2) znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne
  • dobrą znajomość MS Excel
To oferujemy
  • pracę w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • elastyczne godziny pracy
  • merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich (Compliance, Tax i inne)
  • szkolenia i kursy zawodowe
  • finansowany przez pracodawcę pakiet medyczny z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi
  • platformę rozwojową on-line z webinariami i opcją konsultacji z psychologiem, dietetykiem czy doradczą finansowym
  • kafeteria benefitowa, w tym dofinansowanie do Multisport i inne
Benefity:
  • MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY
  • WKŁAD W ROZWÓJ FIRMY
  • SZKOLENIA JĘZYKOWE
  • KAFETERIA MYBENEFIT
  • OPIEKA MEDYCZNA LUXMED
  • NORMALNA ATMOSFERA
  • ZDROWIE I RÓWNOWAGA