kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Firma: Europapier Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Europapier Polska należy do Grupy Heinzel Z SIEDZIBĄ W WIEDNIU, jest jednym z 13 oddziałów firmy, działającej w środkowo-wschodniej części Europy. Spółka jest  WIODĄCYM DYSTRYBUTOREM NA RYNKU PAPIERU I TEKTUR ORAZ MEDIÓW DO REKLAMY I HIGIENY.

W Polsce Europapier świadczy swoje usługi od 1994 r.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • bieżąca współpraca z Przedstawicielami Handlowymi w celu zapewniania realizacji planu sprzedaży oraz wysokiej jakość serwisu Klienta w zakresie obsługi zamówień
  • rozwój sprzedaży u obecnych Klientów , w tym przygotowywanie oferty i cenników dla Klientów oraz składanie ofert Klientom
  • rozwiązywanie reklamacji Klientów przy współpracy z innymi działami w firmie
  • wprowadzanie danych do baz CRM i Kart Klientów, obsługa SAP w ramach odpowiednich modułów
  • prowadzenie i uaktualnianie bazy danych Klientów w systemie
  • prowadzenie recepcji i podstawowych działań w zakresie administracji biurowej w ramach potrzeb (zastępstwo podczas urlopów, nieplanowanych obecności osoby odpowiedzialnej)
Nasze wymagania
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej i/lub biurowej
  • wykształcenia średniego, wyższe mile widziane
  • zaangażowania w realizowane zadania
  • umiejętności budowania relacji biznesowych i współpracy
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • nastawienia na osiąganie celów
Mile widziane
  • znajomość systemu SAP
To oferujemy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej częścią Grupy Heinzel
  • prywatną opiekę medyczną Medicover, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, bony świąteczne
  • telefon służbowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności