kandydatów

Etat Specjalista ds. Selekcji Samochodów

Firma: D&D GLOBAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

Firma importująca samochody THECARSIMPORT - obecna na rynku od ponad 5 lat! Oferujemy dostawę samochodów z USA, Europy, Kanady, Korei i Chin, zapewniając kompleksowe wsparcie naszym klientom na każdym etapie.

Dziś THECARSIMPORTotwiera swoje eleganckie biuro w samym sercu Warszawy!

Rozszerzamy nasz zespół i poszukujemy doświadczonych Kierowników Sprzedaży i Specjalistów ds. Selekcji Samochodów.

Specjalista ds. Selekcji Samochodów
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Przetwarzanie wniosków (telefoniczne, z portali społecznościowych oraz strony internetowej)
  • Skuteczne korzystanie z systemu CRM oraz odpowiednie wypełnianie dokumentacji
  • Doradztwo i selekcja samochodów dla klientów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Udział w aukcjach internetowych
  • Zapewnienie wsparcia klientom na każdym etapie transakcji
Wymagania:
  • Umiejętność skutecznej sprzedaży i radzenia sobie z obiekcjami
  • Konieczna znajomość języka polskiego! (+ wymagana znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego)
  • Podstawowa wiedza o samochodach
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i rozwój osobisty
  • Doświadczenie w dziedzinie sprzedaży
Oferujemy:
  • Sprawiedliwe wynagrodzenie bez górnej granicy.
  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku, 10:00-20:00
  • Praca w nowoczesnym biurze w towarzystwie młodego i pełnego energii zespołu profesjonalistów, gotowych zawsze do pomocy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz udziału w szkoleniach oferowanych przez firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 8 000 zł - do 15 000!