kandydatów

Etat Konsultant

Firma: Główny Urząd Statystyczny w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Urząd Statystyczny w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Konsultant
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 121952

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa

  • Praca przy komputerze

  • Budynek Głównego Urzędu Statystycznego jest w znacznym zakresie dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnością. Przy wejściu do budynku GUS brak progów utrudniających wjazd wózkiem, schody w holu głównym są wyposażone w ruchome platformy do transportu wózka, wewnątrz budynku zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych.Windy są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W budynku znajduje się 5 toalet przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Zakres zadań

  • Koordynuje i wykonuje prace w zakresie tworzenia, rozwijania i realizacji strategii promocyjno-informacyjnej (krajowej i zagranicznej) w celu upowszechniania informacji o realizowanych projektach rozwojowych; wdrażanych systemach i rozwiązaniach informatycznych; publikacjach oraz badaniach eksperymentalnych
  • Współpracuje z Departamentem Komunikacji oraz utrzymuje bieżące kontakty z zespołami realizującymi badania i projekty rozwojowe w celu prowadzenia działań promocyjno-informacyjnych na portalu GUS oraz w mediach społecznościowych
  • Współpracuje z instytucjami i organizacjami zewnętrznymi (krajowymi i zagranicznymi) w celu identyfikacji ich potrzeb informacyjnych, budowania długofalowych relacji oraz promowania produktów statystycznych w obszarze statystyk eksperymentalnych i projektów rozwojowych
  • Koordynuje i wykonuje prace w zakresie przygotowywania konferencji, seminariów, spotkań w celu wymiany informacji, doświadczeń oraz upowszechniania i popularyzacji produktów będących wynikiem realizowanych projektów
  • Analizuje popularność i użyteczność produktów statystycznych w obszarze statystyki eksperymentalnej i projektów rozwojowych w celu weryfikacji potrzeb odbiorców oraz określenia kierunków działań

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe: 5 lat
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym B2
  • Umiejętność przeprowadzenia kampanii promocyjno-informacyjnej
  • Umiejętność przeprowadzenia analizy skuteczności zamieszczanych treści w mediach społecznościowych
  • Znajomość ustawy o statystyce publicznej
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe
  • Rzetelność
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Komunikacja interpersonalna
  • Komunikacja pisemna
  • Współpraca
  • Podejmowanie decyzji i odpowiedzialność
  • Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Kreatywność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie zawodowe: 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku ds. promocji
  • Znajomość obsługi programów graficznych