kandydatów

Etat Doradca / Doradczyni Klienta

Firma: Ania Kruk sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

ANIA KRUK to nasza opowieść o biżuterii.

Czy chcesz być jej częścią i razem z nami tworzyć otwartą i pozytywną przestrzeń dla Klientów?

Autentyczność i szczerość znajdują miejsce w naszych produktach i butikach. To przestrzeń, która łączy niewymuszoną elegancję, dobrą energię i pozytywne wibracje. Chcemy by w tej strefie spotkań, wszyscy czuli się swobodnie.

W biżuterii cenimy lekkość i prostotę i ponadczasowość. Nasze produkty są stylowe i trochę wbrew regułom, odzwierciedlają najnowsze trendy i inspirują.

Jesteśmy blisko Klientów, wspieramy ich i tworzymy oryginalną i kolorową społeczność, w której każdy odnajdzie siebie. Naszymi działaniami i biżuterią podkreślamy Ich różnorodność. Chcemy by świat był otwarty, zmienny i ciekawy.

Doradca / Doradczyni Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • W biżuterii cenimy lekkość, prostotę i ponadczasowość. Nasze produkty są stylowe, odzwierciedlają najnowsze trendy i inspirują - będziesz odpowiedzialny/a za ich ekspozycję i sprzedaż.
  • Nasi Pracownicy nie tylko odpowiadają za sprzedaż biżuterii - Twoją misją będzie tworzenie otwartej i pozytywnej przestrzeni dla naszych Klientów.
  • Jesteśmy blisko Klientów, wspieramy ich i tworzymy oryginalną, kolorową społeczność - będziesz strażnikiem naszych wartości i standardów.
  • Wierzymy, że na doświadczenia Klienta wpływa nie tylko bezpośredni kontakt z Tobą i pozostałymi członkami zespołu, ale również sprawne procesy wewnątrz butiku, dlatego w zakresie Twoich zadań będzie terminowe przyjmowanie dostaw i wsparcie w przeprowadzaniu inwentaryzacji.
Tego oczekujemy:
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem
  • umiejętność budowania przyjaznej atmosfery
  • chęci do nauki i dzielenia się wiedzą
  • zainteresowanie modą i trendami oraz rozwinięty zmysł estetyczny
  • wyrozumiałość, otwartość i szacunek dla różnorodności
To oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • motywacyjny system premiowy
  • zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych - korzystny rabat
  • Twoje zdrowie i samopoczucie są dla nas ważne, dlatego po okresie próbnym zapewnimy prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport
  • pracę z fajnymi ludźmi, którym zależy, którzy są ciekawi innych i pomagają sobie nawzajem

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-06-2023
Wyświetleń: 60