Etat Specjalista ds. Sprzedaży Zielonej Energii Elektrycznej

Firma: Polenergia Fotowoltaika S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Sprzedaży Zielonej Energii Elektrycznej
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Kontakt telefoniczny oraz sprzedaż Zielonej Energii 100% z OZE Klientom firmy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami Biznesowymi
  • Odpowiedzialność za realizacje powierzonych planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie
Nasze wymagania
  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży telefonicznej
  • Cechujesz się samodzielnością oraz ponadprzeciętną wytrwałością w dążeniu do celu
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia
  • Lubisz rywalizację i pracę w sprzedaży
  • Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza
  • Doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • Stabilny system wynagrodzenia – podstawa oraz nieograniczone prowizje
  • Bazę klientów zapewnianą przez firmę
  • Pracę w stałych godzinach
  • Bieżące wsparcie doświadczonego Managera
  • Konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel ;)
  • Możliwości rozwoju, awansu oraz dołączenia do największej prywatnej grupy energetycznej w Polsce