kandydatów

Etat Samodzielny specjalista ds. personalnych

Firma: Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8322312, z dnia 2023-06-06

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin poszukuje osobę na stanowisko:

Samodzielny specjalista ds. personalnych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych,
  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę,
  • Wsparcie w zakresie organizacji szkoleń oraz w redagowaniu ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych dla kierownictwa firmy,
  • Sporządzanie umów o pracę lub umów cywilnoprawnych,
  • Prowadzenie dokumentacji – właściwe gromadzenie i przechowywanie informacji o pracownikach w aktach osobowych,
  • Przygotowywanie dla Biura Rachunkowego danych do obliczenia wynagrodzeń za pracę,
  • Wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej,
  • Wysyłanie informacji do ZUS i GUS.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie przy zajmowaniu się sprawami kadrowymi,
  • Obsługa ZUS-pue w zakresie zwolnień lekarskich,
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość pakietu Office w tym Word i Excel,
  • Gotowość do rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,
  • Zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w jednostce edukacji.

Oferujemy

  • Zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Pakiet medyczny,
  • Pakiet Fitsport,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.