kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Ministerstwo Zdrowia w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Zdrowia w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 121980

Warunki pracy

  • Departament Analiz i Strategii mieści się Warszawie przy ul. Miodowej 15; budynek jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach inwalidzkich; w budynku jest winda i toalety przystosowane dla osób z niepełnosprawnością;

  • praca biurowa wykonywana jest w pozycji siedzącej przy komputerze, co najmniej 4 godziny dziennie;

Zakres zadań

  • Bierze udział w tworzeniu i utrzymaniu modelu prognozującego rozwój epidemii COVID-19
  • Tworzy aplikację interaktywną do monitorowania przebiegu epidemii z uwzględnieniem prognoz przy pomocy R Shiny
  • Analizuje dane dot. przebiegu epidemii COVID-19 i tworzy raporty dla Kierownictwa Resortu
  • Współtworzy propozycje sposobów prezentacji danych oraz tworzy narzędzia do wizualizacji danych
  • Dokonuje analizy literatury naukowej w celu poszerzenia wiedzy swojej i zespołu w zakresie zagadnienia rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych
  • Bierze udział w prognozowaniu potrzeb Polaków na rzecz map potrzeb zdrowotnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy analitycznej
  • zaawanasowana znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka R lub Python
  • znajomość R Shiny
  • wiedza w zakresie statystyki oraz modelowania matematycznego
  • podstawowa znajomość SQL
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w obszarze analizy danych medycznych
  • znajomość LaTeX
  • znajomość systemu kontroli wersji Git