kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Starszy referent
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/23/0280
OBOWIĄZKI:
Cel stanowiska:obsługa kancelaryjno-korespondencyjna oraz zapewnienie funkcjonowania sekretariatu wydziału.ZADANIA PODSTAWOWE1) zapewnienie obsługi kancelaryjno-korespondencyjnej oraz prowadzenie wykazów i ewidencji związanych z obsługą sekretariatu;2) zapewnienie efektywnego przepływu informacji;3) realizowanie zadań recepcyjnych oraz prowadzenie terminarza spraw i spotkań naczelnika wydziału;4) zaopatrywanie wydziału w materiały niezbędne do realizacji zadań;5) prowadzenie ewidencji pieczęci i stempli wykorzystywanych przez naczelnika i pracowników wydziału;6) prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników wydziału;7) protokołowanie odpraw służbowych;8) archiwizowanie dokumentów.ZADANIA DODATKOWE1) współpraca ze środowiskiem policyjnym i pozapolicyjnym w zakresie niezbędnym do realizacji zadań wydziału;2) udział w pracach zespołów zadaniowych wyznaczonych do przeprowadzenia etapów postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji;3) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze stałym lub doraźnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Pożądane: umiejętność organizacji pracy własnej i interpretacji przepisów.Niezbędne: oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE;

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 697,78 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie