kandydatów

Etat Inspektor ds. BHP

Firma: UNIBEP S.A. miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Inspektor ds. BHP
Lokalizacja Warszawa

Dołącz do #Unikalnych! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inspektora ds. BHP do biura w Warszawie.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie czynności z zakresu działań służby BHP w rozumieniu Rozporządzenia z dnia 02.09.1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Wykonywanie czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej w rozumieniu Ustawy z dnia 24.08.1991 roku o ochronie przeciwpożarowej,
  • Doradztwo, opiniowanie i wspieranie merytoryczne w zakresie BHP i ppoż. nadzorowanych obszarów w Grupie Unibep,
  • Uczestnictwo w tworzeniu sprawnego funkcjonowania systemu zarządzania BHP,
  • Budowanie świadomości, opracowywanie programów działań kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa,
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracją państwową w obszarze bezpieczeństwa pracy.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP. Mile wiedziane wykształcenie techniczne – budownictwo, ochrona środowiska, systemy zarzadzania bezpieczeństwem pracy,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inspektora ds. BHP. Mile widziane minimum roczne doświadczenie w branży budowlanej,
  • Znajomość systemu zarządzania BHP,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat B – warunek konieczny,
  • Mile widziane posiadanie kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon,
  • Udział w budowaniu wartości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa poprzez pracę w centralnym Biurze BHP.
Grupa Unibep to
Największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.